Zjazd

Rok

Miejscowość

Frekwencja

I

1975

Jastrowie k. Wałcza

55 absolwentów

17 osób towarzyszących

6 profesorów z osobami towarzyszącymi

II

1980

Kłębowie k. Lidzbarka Warmińskiego

42 absolwentów

4 osoby towarzyszące

6 profesorów z osobami towarzyszącymi

III

1985

Gdańsk i Stawiska k. Kościerzyny

58 absolwentów

2 osoby towarzyszące

9 profesorów

IV

1990

Tleń (Bory Tucholskie)

34 absolwentów

2 osoby towarzyszące

V

1993

Krzynia k. Słupska

32 absolwentów

4 osoby towarzyszące

1 profesor

VI

1997

Nowa Kaletka k. Olsztyna

42 absolwentów

8 osób towarzyszących

VII

2000

Sasino k. Choczewa

56 absolwentów

9 osób towarzyszących

VIII

2002

Bieniasze k. Ostródy

45 absolwentów

9 osób towarzyszących

IX

2003

Augustów

40 absolwentów

8 osób towarzyszących

X

2005

Unieście k. Mielna

51 absolwentów

10 osób towarzyszących

XI

2007

Klewki k. Olsztyna

43 absolwentów

10 osób towarzyszących

XII

2008

Tleń (Bory Tucholskie)

44 absolwentów

12 osób towarzyszących

XIII

"Złoty"

2010

Gdańsk i Koleczkowo k. Gdyni

57 absolwentów

12 osób towarzyszących

4 profesorów

XIV

2011

Sarnówek k. Iławy

32 absolwentów

10 osób towarzyszących

XV

2012

Turzno k. Torunia

34 absolwentów

5 osób towarzyszących

XVI

2013

Olsztyn

28 absolwentów

4 osoby towarzyszące

XVII

2014

Wrocław

29 absolwentów

9 osób towarzyszących

XVIII

2015

Wilno (Litwa)

12 absolwentów

3 osoby towarzyszące

XIX

2015

Warszawa

14 absolwentów

4 osoby towarzyszące

XX

2016

Praga (Czechy)

9 absolwentów

2 osoby towarzyszące

XXI

2017

Ciechocinek

24 absolwentów

7 osób towarzyszących

XXII

2017

Szczecin

15 absolwentów

(?) osób towarzyszących

XXIII

2018

Łeba

27 (?) absolwentów

6 (?) osób towarzyszących

CHRONOLOGIA
KLASYFIKACJA FREKWENCJI ABSOLWENTÓW

Miejsce

Zjazd

Rok

Miejscowość

Frekwencja

absolwentów

1

III

1985

Gdańsk i Stawiska k. Kościerzyny

58

2

XIII

2010

Gdańsk i Koleczkowo k. Gdyni

57

3

VII

2000

Sasino k. Choczewa

56

4

I

1975

Jastrowie k. Wałcza

55

5

X

2005

Unieście k. Mielna

51

6

VIII

2002

Bieniasze k. Ostródy

45

7

XII

2008

Tleń (Bory Tucholskie)

44

8

XI

2007

Leśne Wrota k. Olsztyna

43

9

II

1980

Lidzbark Warmiński

42

VI

1997

Nowa Kaletka k. Olsztyna

42

10

IX

2003

Augustów

40

11

IV

1990

Tleń (Bory Tucholskie)

34

XV

2012

Turzno k. Torunia

34

12

V

1993

Krzynia k. Słupska

32

XIV

2011

Sarnówek k. Iławy

32

13

XVII

2014

Wrocław

29

14

XVI

2013

Olsztyn

28

15

XXIII

2018

Łeba

27 (?)

16

XXI

2017

Ciechocinek

24

17

XXII

2017

Szczecin

15

18

XIX

2015

Warszawa

14

19

XVIII

2015

Wilno (Litwa)

12

20

XX

2016

Praga (Czechy)

9
SILNA GRUPA UCZESTNIKÓW

Miejsce

Absolwent

1

Eulalia Berbeka

2

Eulalia Marciniak (honorowo)

3

Genowefa Pytlińska

4

Jerzy Góra

5

Witold Kaliński

6

Stefan Minkowski

7

Jerzy Pawelski

8

Kazimierz Podskarbi

9

Lucjan Potrzebowski

10

Lech Rościszewski

Powrót na górę

Po sześciu Zjazdach

(odznaczeni "leninkami" na V Zjeździe)

Eulalia Berbeka

Eulalia Marciniak – honorowo

Genowefa Pytlińska

Stanisława Szklanna – Morek

Jerzy Góra

Jan Herok

Witold Kaliński

Stefan Minkowski

Jerzy Pawelski

Kazimierz Podskarbi

Lucjan Potrzebowski

Lech Rościszewski

Jan Sawicki

Jan Wendykowski

Po trzynastu Zjazdach

Porachował wychowanek Pana Profesora Pawelskiego - Lech Rościszewski

Podpowiedź:

Możesz usunąć tę informację włączając Pakiet Premium

Ta strona została stworzona za darmo w WebWave.
Ty też możesz stworzyć swoją darmową stronę www bez kodowania.